אודות המשרד

משרד עורכי דין אלכסנדר רוזנוולד הוקם על ידי עו"ד אלכסנדר רוזנוולד, במטרה לספק את השירות המקצועי, החדשני והטוב ביותר וללוות את לקוחותינו להצלחתם בהליך המשפטי. המשרד מונה ארבעה עורכי דין מהשורה הראשונה וכל אחד מביא עמו את הניסיון והידע הרב בתחומו.

המשרד מספק ייעוץ משפטי במגוון תחומים, בין היתר, דיני משפחה וירושה, המשפט הפלילי, נזקי גוף ונדל"ן. עורכי הדין במשרד עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם גורמי מקצוע בתחומים השונים הנחוצים להצלחת ההליך המשפטי.

משרדנו חרט על דגלו להעניק יחס ושירות אישי לכל לקוח, ומטפל באופן מקצועי ומסור בכל אחד מלקוחותיו, תוך שימת דגש על אמינות, דיסקרטיות, שקיפות ושירותיות.

השירותים ניתנים בשפות עברית, רוסית ואנגלית.

עורך דין אלכס רוזנוולד בוגר תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר אילן.

עו"ד אלכס רוזנוולד התמחה ושימש כפרקליט ברשות המיסים (מחלקה משפטית – מע"מ פלילי). במסגרת התפקיד, ייצג את המדינה בתיקים מורכבים בבתי המשפט השונים.

לאחר יציאתו מהשירות הציבורי הועסק במשרד עו"ד מוביל בתחום הפלילי על כל גווניו, וניהל עשרות תיקים בבתי המשפט השונים. מאז הקים את המשרד, מטפל בנושאים משפטיים שונים ומגוונים, בשיתוף פעולה עם גורמי מקצוע מובילים, והכל על מנת לספק את השירות המיטבי ללקוחותיו. 

בנוסף, עבד שנים רבות במשרד ראש הממשלה ומביא עמו ניסיון רב בעבודה עם מערכות ציבוריות וביטחוניות, והיכרות נרחבת עם עולם העסקים המקומי והבינלאומי.

 

עו"ד אלכסנדר רוזנוולד
עו"ד עמי עידן

עורך דין עמי עידן בעל תואר ראשון במשפטים LL.B מהמרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן. 

לאחר סיום לימודיו התמחה והועסק כעו"ד במשרדים המובילים בתחום דיני המשפחה והירושה. במסגרת הקריירה המשפטית ייצג בעשרות תיקים בבתי המשפט השונים. 

עו"ד עמי עידן הצטרף למשרדנו ומנהל את תחום המעמד האישי, הכולל בין היתר, ענייני משפחה (גירושין, מזונות, משמורת משותפת, חלוקת רכוש ועוד) וכן את ענייני הירושות והצוואות.

עו"ד עמי עידן מוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך לפי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות.  

המטרה שלי היא להשאיר כל לקוח במצב טוב יותר מהמצב בו הוא היה טרם פגישתנו...

עו"ד אלכסנדר רוזנוולד