נדל"ן

תחום דיני המקרקעין או הנדל"ן כפי שנהוג לכנותו, הינו תחום שנוגע לכל אחד מאתנו. בין אם אנו מעוניינים לשכור או להשכיר נכס, ובין אם אנו מעוניינים לרכוש או למכור נכס, או להשקיע בנכסים, עלינו לבחון היטב את כלל המסגרת החוקית והתחומים הנושקים לו.

כחלק מהעסקאות יש לעשות חוזים, ישנם היבטים שונים של מיסוי, היטלים, אישורים, בדיקות ותהליכים שלמים שמתבצעים מול רשויות שונות ומאחורי הקלעים.

נזכיר, בדרך כלל מדובר בעסקה יקרה מאוד, ולרוב נראית לא מורכבת מדי בפרוצדורה, אלא שזו מחשבה שגויה – אל תתנו לה להטעות אתכם. מדובר בעסקאות מורכבות והנזק שעלול להיגרם כתוצאה מטעות, אף הקטנה והזניחה ביותר, הינו רב ולעיתים אף אינו פרופורציונאלי, וקשה מאוד לתקנו.

בנוסף לאמור, כמובן יש עסקאות מורכבות יותר, לדוגמא: פרויקטים מתחום ההתחדשות העירונית, פרויקטים מסוג תמ"א על כל גווניהם, מיסוי מקרקעין ועוד. מעבר לליווי הצמוד שתקבלו, ייעוץ אפקטיבי עשוי לחסוך לכם כסף, הרבה כסף.  

משרדנו מלווה לקוחות בעסקאות מכר של דירות, פינוי בינוי, נדל"ן מסחרי, קבוצות רכישה ועוד כפי שפורט. משרדנו נותן ייעוץ בכל הנוגע למיסוי מקרקעין במסגרת עסקאות מכר של דירות קבלן ויד 2.   

 

לכן, לפני שאתם מתקדמים אל עבר עסקה, פנו אלינו לייעוץ. אנחנו נלווה אתכם צעד אחר צעד, בשקיפות מלאה, במסירות ומקצועיות ללא פשרות.